75 Yıl Gölbaşı Öğretmenevi
75.YIL GÖLBAŞI ÖĞRETMENEVİ REZERVASYON SİSTEMİ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

LÜTFEN REZERVASYON YAPMADAN ÖNCE AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ

*Öğretmen fiyatlarından sadece öğretmen olarak görev yapan ve unvanı öğretmen olan misafirlerimiz faydalanabilir. 1.Derece yakınların öğretmen fiyatlarından faydalanabilmeleri için öğretmeneler ile birlikte konaklamaları gerekmektedir. 1.Derece yakınların yalnız konaklamaları durumunda kamu fiyatları uygulanır.
* Belgelendirmek kaydı ile kamu fiyatından tüm kamuda çalışanlar ve 1.derece yakınları faydalanabilir.
* Diğer vatandaşlarımız için sivil tarifesi uygulanmaktadır
* 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.0-3 Yaş Arası çouklardan ücret alınmaz. 03-06 yaş arası çocuklardan %50 indirimli ücret talep edilir.
*Online sistem üzerinden alınan bedeller konaklamanıza ait beyanınıza göre hesaplanmaktadır. Beyanınıza aykırı durumlarda veya durumunuzun belgelendirilememesi durumunda sivil ücret tarifesine göre yeniden hesaplanarak tahsil edilir.

Çocukların yaş hesapları 1 Şubat tarihleri baz alınarak yapılmaktadır. 
1 Şubat 2017 tarihinden önce doğan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. (2022Yılı için)
1 Şubat 2017 ile 1 Şubat 2020 tarihleri arasında doğanlar %50 ücret alınır.
1 Şubat 2020 tarihinden sonra doğanlar ücret alınmaz.

Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.


* Rezervasyon iptal işleminin yapıldığı tarih ile konaklama tarihi arasında 5(Beş) gün ve  daha kısa süre kalmış ise mücbir sebeplerde dahil %20 kesinti ile ücret iadesi işlemi yapılmaktadır.Konaklama tarihiniz ile iptal talebiniz arasında  5 (Beş) günden daha uzun süre olan iptallerde hiçbir kesinti yapılmadan %100 iade işlemi yapılmaktadır. İptal talebinizin değerlendirmeye alınması için rezervasyon yaptığınızda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden talebinizin tarafımıza golbasiogretmenevi.com tr adresi iletişim formunu kullanarak yada info@golbasiogretmenevi.com.tr posta adresimiz üzerinden iletilmesi gerekir. İptal talebinizdeki tarih ve saat esas alınarak gün hesabı yapılmaktadır. Check -in 11.00 ile 14:00 arasında yapıldığından Saat:11.00 dan sonraki, iptal taleplerinde o güne ait rezervasyonlar iptal edilemez. Saat 11:00 dan sonraki iptal ve iade taleplerinde o gün  ücret iadesi hesabında hesaplanmaz.  Lütfen kesin olmayan rezervasyonlarınız için ödeme yapmayınız. 

KİŞİ SAYISI