75 Yıl Gölbaşı Öğretmenevi
75.YIL GÖLBAŞI ÖĞRETMENEVİ REZERVASYON SİSTEMİ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

LÜTFEN REZERVASYON YAPMADAN ÖNCE AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ

*Öğretmen fiyatlarından sadece M.E.B personeli olarak görev yapan misafirlerimiz faydalanabilir.
1.Derece yakınların öğretmen fiyatlarından faydalanabilmeleri için öğretmeneler ile birlikte konaklamaları gerekmektedir. 1.Derece yakınların yalnız konaklamaları durumunda kamu fiyatları uygulanır.

* Belgelendirmek kaydı ile kamu fiyatından tüm kamuda çalışanlar ve 1.derece yakınları faydalanabilir.
* Diğer vatandaşlarımız için sivil tarifesi uygulanmaktadır
* 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.0-3 Yaş Arası çocuklardan ücret alınmaz. 03-06 yaş arası çocuklardan %50 indirimli ücret talep edilir.
*Online sistem üzerinden alınan bedeller konaklamanıza ait beyanınıza göre hesaplanmaktadır. Beyanınıza aykırı durumlarda veya durumunuzun belgelendirilememesi durumunda sivil ücret tarifesine göre yeniden hesaplanarak tahsil edilir.

Çocukların yaş hesapları 1 Şubat tarihleri baz alınarak yapılmaktadır. 
1 Şubat 2018 tarihinden önce doğan çocuklardan yetişkin ücreti alınır. (2024Yılı için)
1 Şubat 2018 ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında doğanlar %50 ücret alınır.
1 Şubat 2021 tarihinden sonra doğanlar ücret alınmaz.

Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.


* Rezervasyon iptal işleminin yapıldığı tarih ile konaklama tarihi arasında 5(Beş) gün ve  daha kısa süre kalmış ise mücbir sebeplerde dahil %20 kesinti ile ücret iadesi işlemi yapılmaktadır. Konaklama tarihiniz ile iptal talebiniz arasında  5 (Beş) günden daha uzun süre olan iptallerde hiçbir kesinti yapılmadan %100 iade işlemi yapılmaktadır. İptal talebinizin değerlendirmeye alınması için rezervasyon yaptığınızda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden talebinizin tarafımıza golbasiogretmenevi.com tr adresi iletişim formunu kullanarak yada info@golbasiogretmenevi.com.tr posta adresimiz üzerinden iletilmesi gerekir. İptal talebinizdeki tarih ve saat esas alınarak gün hesabı yapılmaktadır. Check -in 11.00 ile 14:00 arasında yapıldığından Saat:11.00 dan sonraki, iptal taleplerinde o güne ait rezervasyonlar iptal edilemez. Saat 11:00 dan sonraki iptal ve iade taleplerinde o gün  ücret iadesi hesabında hesaplanmaz.  Lütfen kesin olmayan rezervasyonlarınız için ödeme yapmayınız. 

KİŞİ SAYISI